Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu

W pracy i życiu przedszkola w którym pracuję ważną rolę odgrywają spotkania dzieci z okazji obchodów świąt rodzinnych. Jednym z nich jest święto Dnia Babci i Dziadka. Ogromna rola dziadków i miłość jaką darzą oni swoich wnuków jest tak duża, że nie możemy o nich zapomnieć w codziennym życiu..Uroczystość przedszkolna była ważnym wydarzeniem i przeżyciem dla dzieci i ich dziadków. Widziałam na twarzach  łzy radości i szczęścia. Są to dla dzieci i dla nas nauczycieli chwile nie zapomniane, mobilizujące do dalszej  pracy. Dzieci zaśpiewały  przygotowane  piosenki i wiersze oraz zatańczyły „Taniec  z kolorowymi chustkami„ według propozycji aktywnego słuchania muzyki Batti Strauss. Po zakończeniu wręczyły upominki i oczywiście był słodki poczęstunek ( herbata, kawa i ciasto).W drugiej części programu dotyczącego dnia Babci i Dziadka był festiwal piosenki  w wykonaniu rodziców i dzieci . Z naszej grupy wystąpili – Szymon z mamą, Małgosia z mamą, Bruno z rodzicami, Marysia z mamą i rodzeństwem oraz Leonard z rodzicami. Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za udział w festiwalu.

Data dodania: 2020-02-26 12:12:14
Data edycji: 2020-02-26 12:27:28