Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Harmonogram wydarzeń 2023/2024

Data Wydarzenie Dla kogo Uwagi

05.09.2023 r.

 

"Piłkarska Frajda"

- zajęcia piłkarskie

Dzieci z grupy III

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście
06.09.2023 r.

Zebrania z rodzicami

Dzieci ze wszystkich grup

-

12.09.2023 r.

"Piłkarska Frajda"

- zajęcia piłkarskie

Dzieci z grupy III

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście

15.09.2023 r.

Warsztaty w Bibliotece

"Dzień kropki" 

Dzieci z grupy IV

-

19.09.2023 r.

"Piłkarska Frajda"

- zajecia piłkarskie

Dzieci z grupy III

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście

20.09.2023 r.

Dzień Przedszkolaka

Spotkanie z gadami

- warsztaty przyrodnicze

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane przez Radę Rodziców

26.09.2023 r.

"Piłkarska Frajda"

- zajęcia piłkarskie

Dzieci z grupy III

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście

28.09.2023 r.

Park Mirowski

Szukanie "Darów Jesieni"

Dzieci  z grupy II

-

29.09.2023 r.

godz. 10:00

Wyjście do Jednostki Ratowniczo Gaśniczej

- poznanie pracy Strażaka

Dzieci z grupy III

-

02.10.2023 r.

godz. 11:10

Park Mirowski

- obserwacja zmieniającej się przyrody

Dzieci z grupy I

-

05.10.2023 r.

Kiermasz jesienny

Dzieci ze wszystkich grup, Rodzice, Pracownicy kuchni

Finansowane przez Przedszkole, Rodziców i Radę Rodziców

06.10.2023 r.

godz. 10:00

Wyjście do Jednostki Ratowniczo Gaśniczej

- poznanie pracy Strażaka

Dzieci z gr. I

-

10.10.2023 r.

godz. 11:00

Teatrzyk o zdrowym odżywianiu "Słodki las"

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane przez Radę Rodziców

12.10.2023 r.

Pasowanie na Przedszkolaka

Dzieci z grupy I

Finansowane przez Radę Rodziców

13.10.2023 r.

Jabłkowy zawrót głowy

- wycieczka do sadu

Dzieci z grupy III i IV

Finansowane przez Rodziców i Radę Rodziców

20.10.2023 r.

od godz. 9:00 do ok. 13:00 z podziałem na grupy

"Drzewo"

-sen zimowy

-jeże

Dzieci ze wszystkich grup

Projekt współfinansowany przez Radę Rodziców i m. st. Warszawa

27.10.2023 r.

od godz. 9:00 do godz. ok. 13:00 z podziałem na grupy

"Drzewo"

- krety

- wędrówki w głąb ziemi

Dzieci ze wszystkich grup

Projekt współfinansowany przez Radę Rodziców i m. st. Warszawa

15.11.2023 r.

 

Lekcja Muzealna

w Zamku Królewskim 

w Warszawie

Dzieci z grupy III

-

21.11.2023 r.

godz. 10:30 - 11:00

Pokazy chemiczne połączone ze zdjęciami

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane przez Rodziców (zakup zdjęć dla chętnych osób w późniejszym czasie)

24.11.2023 r.

godz. 11:00

Teatrzyk: "Legenda naszego orła"

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane przez Radę Rodziców

27.11.2023 r.

od godz. 9:00 do godz. ok. 13:00 z podziałem na grupy

 

"Drzewo III"

  • dokarmianie ptaków zimą
  • ptaki osiadłe
  • gołębie

Dzieci ze wszystkich grup

Projekt współfinansowany przez Radę Rodziców i m. st. Warszawa

12.12.2023 r.

od godz. 12:30

do godz. 14:00

Spotkanie z Mikołajem

ze Świątecznej Krainy

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane ze środków Rady Rodziców i m. st. Warszawa

15.12.2023 r.

od godz. 9:00 do ok. 13:00 z podziałem na grupy

"Drzewo IV"

  • wiewiórki
  • kuny

Dzieci ze wszystkich grup

Projekt współfinansowany przez Radę Rodziców i m. st. Warszawa

19.12.2023 r.

godz. 15:00

grupy I i II

 

godz. 16:00 

grupy III i IV

Wigilia w grupach

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane z Funduszy Przedszkola oraz Radę Rodziców

16.01.2024

godz. 10:00 - 11:30

 

Bal karnawałowy

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane z Funduszy Rady Rodziców

25.01.2024r.

godz. 15:30

grupy I i II

 

godz. 16:00 

grupy III i IV

Dzień Babci i Dziadka

Dzieci ze wszystkich grup

-

29.01.2024r.

od godz. 9:00 do ok. 13:00 z podziałem na grupy

"Drzewo V"

  • dom dla kota
  • adopcje ze schronisk
  • lisy

Dzieci ze wszystkich grup

Projekt współfinansowany przez Radę Rodziców i m. st. Warszawa

30.01.2024r.

Wizyta w Domu Pomocy Społecznej "Syrena" w Warszawie

Dzieci z gr. IV

-

02.02.2024r.

godz. 9:30 oraz 10:00

Spotkanie ze Strażą Miejską z podziałem na grupy

Dzieci z grupy III i IV

 

-

21.02.2024 r.

godz. 9:15

Teatrzyk: "Złote koło"

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane przez Radę Rodziców

26.02.2024 r.

godz. 9:15

 

Warsztaty fizyczne  -pokaz eksperymentów - połączony z wiosenną sesją zdjęciową

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane przez Rodziców (zakup zdjęć dla chętnych osób w późniejszym czasie)

27.02.2024r.

od godz. 9:00 do ok. 13:00 z podziałem na grupy

"Drzewo VII"

  • pająki
  • ślimaki
  • małże

Dzieci ze wszystkich grup

Projekt współfinansowany przez Radę Rodziców i m. st. Warszawa

06.03.2024 r.

godz. 11:00

Teatrzyk: "Wiosna puka do drzwi"

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane przez Radę Rodziców

08.03.2024 r.

Badania profilaktyczne 

Dzieci z gr. IV

Finansowane przez PERON 8 - Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji

15.03.2024 r.

od godz. 9:00 do ok. 13:00 z podziałem na grupy

"Drzewo VII"

  • drzewa
  • mięczaki
  • małże

Dzieci ze wszystkich grup

Projekt współfinansowany przez Radę Rodziców i m. st. Warszawa

20.03.2024 r.

9:30 - 11:00

Powitanie Wiosny

Dzieci ze wszystkich grup

-

08.04.2024 r.

godz. 11:00

Teatrzyk:

"Wiosenna Calineczka"

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane przez Radę Rodziców

11.04.2024 R.

9:00 - 9:45

9:45 - 10:30

10:30 - 11:15

Projekt "Moc Uważności"

Dzieci z grupy II, III, IV

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie MAKAO oraz finansowany przez Urząd Dzielnicy  Śródmieście m. st. Warszawy

18.04.2024 R.

9:00 - 9:45

9:45 - 10:30

10:30 - 11:15

Projekt "Moc Uważności"

Dzieci z grupy II, III, IV

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie MAKAO oraz finansowany przez Urząd Dzielnicy  Śródmieście m. st. Warszawy

22.04.2024 r.

od godz. 9:00 do ok. 13:00 z podziałem na grupy

"Drzewo VIII"

  • wędrówki wiosenne ptaków
  • szczury i inne gryzonie

Dzieci ze wszystkich grup

Projekt współfinansowany przez Radę Rodziców i m. st. Warszawa

25.04.2024 r.

w godz.

15:30 - 17:15

Piknik Naukowy

(przełożony na 9 maja)

Dzieci ze wszystkich grup

wraz z rodzicami

Finansowane przez Radę Rodziców oraz Przedszkole

25.04.2024 R.

9:00 - 9:45

9:45 - 10:30

10:30 - 11:15

Projekt "Moc Uważności"

Dzieci z grupy II, III, IV

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie MAKAO oraz finansowany przez Urząd Dzielnicy  Śródmieście m. st. Warszawy

06.05.2024 r.

godz. 10:00

Plener Malarski

Dzieci z grupy IV

Na zaproszenie Przedszkola Nr 4

07.05.2024 r.

godz. 11:00

Teatrzyk: "Pyza na polskich dróżkach"

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane  przez Radę Rodziców

08.05.2024 r.

gr. IV

14:15-15:15

gr. III

15:15-16:15

 

"Piłkarska Frajda"

zajęcia piłkarskie

Dzieci z grupy III i IV

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście

09.05.2024 R.

9:00 - 9:45

9:45 - 10:30

10:30 - 11:15

 

Projekt "Moc Uważności"

Dzieci z grupy II, III, IV

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie MAKAO oraz finansowany przez Urząd Dzielnicy  Śródmieście m. st. Warszawy

09.05.2024 r.

15:30 - 17:15

Piknik Naukowy

Dzieci ze wszystkich grup wraz z rodzicami

Finansowane przez Radę Rodziców, Rodziców oraz Przedszkole

13.05.2024 R.

9:00 - 9:45

9:45 - 10:30

10:30 - 11:15

Projekt "Moc Uważności"

Dzieci z grupy II, III, IV

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie MAKAO oraz finansowany przez Urząd Dzielnicy  Śródmieście m. st. Warszawy

15.05.2024 r.

gr. IV

14:15-15:15

gr. III

15:15-16:15

 

"Piłkarska Frajda"

zajęcia piłkarskie

Dzieci z grupy III i IV

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście

22.05.2024 r.

gr. IV

14:15-15:15

gr. III

15:15-16:15

"Piłkarska Frajda"

zajęcia piłkarskie

Dzieci z grupy III i IV

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście

27.05.2024 r.

od godz. 9:00 do ok. 13:00 z podziałem na grupy

"Drzewo IX"

  • Drzewa w ogrodzie
  • Sroki w ogrodzie

Dzieci ze wszystkich grup

Projekt współfinansowany przez Radę Rodziców i m. st. Warszawa

29.05.2024 r.

gr. IV

14:15-15:15

gr. III

15:15-16:15

"Piłkarska Frajda"

zajęcia piłkarskie

Dzieci z grupy III i IV

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście

03.06.2024 r.

 

godz. 15:20 

grupa I i II

 

godz. 16:00

grupa III

Zakończenie Roku Szkolnego

Dzieci z grup I, II, III

-

03.06.2024 r.

godz. 11:00

Teatrzyk: "Przygody w dżungli"

Dzieci ze wszystkich grup

Finansowane przez Radę Rodziców

04.06.2024 r.

Wycieczka do Wioski Indiańskiej w Tipi Kamp

Dzieci ze wszystkich grup

Autokary finansowane przez Radę Rodziców, a wycieczka w kwocie 60 zł/dziecko - wpłata dodatkowo zbierana od Rodziców

05.06.2024 r.

gr. IV

14:15-15:15

gr. III

15:15-16:15

"Piłkarska Frajda"

zajęcia piłkarskie

Dzieci z grupy III i IV

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście

07.06.2024 r.

godz. 16:00

gr. IV

Zakończenie Roku Szkolnego

Dzieci z gr. IV

-

12.06.2024 r.

gr. IV

14:15-15:15

gr. III

15:15-16:15

"Piłkarska Frajda"

zajęcia piłkarskie

Dzieci z grupy III i IV

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście

19.06.2024 r.

gr. IV

14:15-15:15

gr. III

15:15-16:15

"Piłkarska Frajda"

zajęcia piłkarskie

Dzieci z grupy III i IV

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście

24.06.2024 r.

od godz. 9:00 do ok. 13:00 z podziałem na grupy

"Drzewo X"

  • Zapylacze w ogrodach
  • Muchy w ogrodzie

Dzieci ze wszystkich grup

Projekt współfinansowany przez Radę Rodziców i m. st. Warszawa

26.06.2024 r.

gr. IV

14:15-15:15

gr. III

15:15-16:15

"Piłkarska Frajda"

zajęcia piłkarskie

Dzieci z grupy III i IV

Finansowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście

Data dodania: 2023-09-20 10:19:30
Data edycji: 2024-05-14 11:16:13
Ilość wyświetleń: 1045

"Powiedz mi, a zapomnę.

Pokaż mi, a zapamiętam.

Pozwól mi zrobić, a zrozumiem"

Konfucjusz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejTłumacz języka migowego
Biuletynu Informacji Publicznej
Tłumacz języka migowego