Ikona powiększania tekstu
Resetowanie ustawień

Misja i wizja

Misja

Chcemy tworzyć przedszkole bezpieczne, partnerskie, w którym dziecko rozwija się wielopłaszczyznowo a my, idąc za jego potrzebami wspieramy i inspirujemy do dalszych działań. Dzieciństwo, to czas, w którym króluje radość i ciekawość, a my, dorośli chcemy aby wszystkie dzieci, które trafią do naszego przedszkola dobrze ten czas wykorzystały.

Podążać za dzieckiem, wskazywać nowe rozwiązania, inspirować, rozbudzać ciekawość nauki, wychować patriotę i dociekliwego, logicznie myślącego człowieka hołdującego kanonowi Platona /prawda, dobro, piękno/   – to nasz cel i obowiązek.

Wizja Przedszkola nr 1

• Miejsce, w którym każde dziecko może rozwijać swoje zainteresowania, gdzie nie boi się zadawać pytań, gdzie znajdzie odpowiedzi na nurtujące je pytania
  • Miejsce, gdzie radosna zabawa uczy a uczenie się jest zabawą
  • Miejsce, gdzie można wyrównać szanse edukacyjne, gdzie każde dziecko może liczyć na pomoc logopedy, psychologa i nauczyciela
  • Miejsce bezpieczne, do którego wszystkie dzieci przychodzą z radością
  • Miejsce, o którym dzieci i rodzice mówią z zadowoleniem
  • Miejsce, które dzieci 6 letnie opuszczają wyposażone w wiedzę i gotowe są na kolejny etap edukacji.
Data dodania: 2020-01-22 13:46:08
Data edycji: 2023-11-22 12:30:38