Przypadek Covid-19 u dziecka z oddz. IV

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję o przypadku pozytywnego wyniku testu na Covid 19 u dziecka z grupy IV.

Zajęcia dla dzieci z oddz. IV są zawieszone w terminie 04.11.2021 r.  do 06.11.2021 r. włącznie.

Na kwarantannę skierowane są wszystkie dzieci z Planety Odkrywców, które były w przedszkolu 27.10.2021 r. Lista tych dzieci została przekazana do Sanepidu; proszę oczekiwać na kontakt.

Przypominam o przysługującym zasiłku opiekuńczym z tytułu zamknięcia oddziału:

Jednocześnie proszę o obserwację dzieci; często są one bezobjawowe, ale w razie pogorszenia stanu zdrowia lub wystąpienia jakichkolwiek objawów proszę o zgłoszenie się do lekarza i wykonanie testów w kierunku zakażenia Sars-CoV-2. Badanie to jest bezpłatne. Informacja pod numerem telefonu: 222500115.

Proszę o świadome działania, np. nie przyprowadzanie dzieci z katarem i kaszlem do przedszkola, bo tylko wtedy uda nam się szybko uporać z narastającą falą zachorowań.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Krasuska-Karczewska