Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Projekt: KULTURA W SIECI

Projekt: KULTURA W SIECI

Dzień dobry,

 
Aby nieco rozjaśnić ten pochmurny dzień zapraszamy Was na "Ulicę Różaną", tym razem tę wirtualną! Nasz nowy familijny cykl video "Ulica Różana" jest już w sieci - zapraszamy do obejrzenia wszystkich 5 odcinków.
 
"Ulica Różana" powstała w ramach projektu "Kultura w Sieci" i była finansowana ze środków MKIDN.
 
Na „Ulicy Różanej” zagadkowi mieszkańcy Teatru dowcipnie i z przymrużeniem oka odkrywają przed widzami teatralne sekrety. Formuła „Ulicy Różanej" nawiązuje do popularnych, edukacyjnych programów telewizyjnych dla dzieci sprzed lat. Program o rozrywkowym zabarwieniu w lekki i zabawny sposób przybliża dzieciom świat Teatru, rozwijając ich kompetencje kulturowe i postawy prospołeczne. „Ulica Różana” składa się z serii 5 odcinków, w których realizację został zaangażowany cały zespół aktorski Teatru Lalek Guliwer oraz zaproszeni do współpracy twórcy teatralni. Scenariusze odcinków nawiązują do podstawy programowej i zachęcają młodego widza do ekspresji poprzez sztukę. Program adresowany jest do grup przedszkolnych, wczesnoszkolnych oraz widowni familijnej. Odcinki dostępne z tłumaczeniem na polski język migowy, angielski oraz hiszpański.
 
Reżyseria: Ireneusz Maciejewski, kompozytor: Tomasz Lewandowski, teksty piosenek: Konrad Dworakowski, dramaturgia: Aglaja Janczak, występują: Aktorzy Teatru Lalek Guliwer
 
 
Poniżej podaję link do wszystkich odcinków:
 
 
Pozdrawiam serdecznie
 
Anna Miller
 
Organizacja Widowni
Teatr Lalek Guliwer
Data dodania: 2020-11-18 10:04:52
Data edycji: 2020-11-18 10:06:13
Ilość wyświetleń: 388

"Powiedz mi, a zapomnę.

Pokaż mi, a zapamiętam.

Pozwól mi zrobić, a zrozumiem"

Konfucjusz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej