Fundacja Szkatułka - cykl video

Szanowni Rodzice,

W ramach programu Drzewo w mieście - III edycja, realizowanym przez Fundację Szkatułka w roku szkolnym 2019/2020
szykujemy cykl video, dostępny na kanale YouTube Fundacji Szkatułka.
Filmiki będą dotyczyły tytułowego drzewa, jego budowy i funkcjonowania, stąd tytuł cyklu - Jak żyje drzewo.

W filmach występują edukatorki Szkatułki znane dzieciom z zajęć - Olga Ostas i Gabriela Peda, co z pewnością będzie miłe dla dzieci.
Ponieważ jest to dla nas zupełnie nowa forma realizacji, więc oczywiście sporo, zwłaszcza w pierwszym odcinku, niedoskonałości technicznych (szum wiatru, który postprodukcyjnie trudno jest nam usunąć). Proszę nam je wybaczyć.

Podaję link do pierwszego video (Jak żyje drzewo, odc. I - korona i liście): https://www.youtube.com/watch?v=Hv6Ga0bMxfY
Kolejne będziemy zamieszczać sukcesywnie (do końca sierpnia br.) na naszym kanale na youtube: Fundacja Szkatułka.

Zachęcamy do wspólnego z dziećmi poznawania niezwykłej natury drzew!

Pozdrawiam serdecznie,
Daria Schmidt