Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Teatr rodziców

Teatr rodziców

 Dzień 6 czerwca z pewnością będziemy długo wspominać, a wszystko to za sprawą przepięknego występu teatralnego     w wykonaniu rodziców z grupy III.

A to wszystko z okazji dnia dziecka, dla wszystkich dzieci z całego przedszkola rodzice przedstawili bajkę pt. „Pudełko Królowej Bajdurki”. Nie zabrakło profesjonalnej gry aktorskiej, oprawy muzycznej i pięknych strojów a przede wszystkim dobrej zabawy. Tłum widzów, wspaniałe recenzje i zachwyty zacnie nagrodziły starania rodziców.

Dziękujemy za wspaniały, pełen humoru spektakl teatralny. Bawiliśmy się świetnie, razem ze wszystkimi naszymi kolegami i koleżankami z przedszkola. Najbardziej podobało nam się jak wygłupiał się Szeptaczek i jak Królewicz jechał na dmuchanym koniu. Królowa wyglądała pięknie i Czerwony Kapturek, Wróżka  była bardzo miła, chociaż złapała Szeptaczka za ucho. Kot w butach też był super i miał długą szablę. Podobały nam się wszystkie księżniczki i jak Jaś z Małgosią gonili Babę Jagę. A mama Zosi zza pianina puszczała muzykę.

                                       DZIĘKUJEMY !!!

Data dodania: 2024-06-12 20:24:20
Data edycji: 2024-06-12 20:27:25
Ilość wyświetleń: 90

"Powiedz mi, a zapomnę.

Pokaż mi, a zapamiętam.

Pozwól mi zrobić, a zrozumiem"

Konfucjusz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejTłumacz języka migowego
Biuletynu Informacji Publicznej
Tłumacz języka migowego