Wigilia z rodzicami

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Dlatego też już z początkiem grudnia w naszej grupie było czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania Wigilijnego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością. W godzinach popołudniowych odbyło się Spotkanie Wigilijne z Rodzicami. Dzieci zaprezentowały swój świąteczny program artystyczny. Rodzice byli wzruszeni i zachwyceni występami swoich pociech. Następnie wspólnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu, łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia, częstując się świątecznymi potrawami, ciastami, które przygotowali nasi rodzice i przedszkole.
To było coś wspaniałego, gdy tyle osób na raz zasiadło wspólnie do stołu. Na ciekawych rozmowach, opowieściach, , słuchaniu i śpiewaniu kolęd upływał miło i przyjemnie czas. Myślę, że to były chwile, które na długo zostaną w naszej pamięci i będą dobrze wspominane.

Drodzy rodzice serdecznie Wam dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego spotkania.

Data dodania: 2020-02-07 10:26:38
Data edycji: 2020-02-11 12:01:07