Sport ważna sprawa, wie o tym nasza przedszkolaków gromada

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu starszaki wzięły udział w olimpiadzie sportowej. Organizatorem wydarzenia w Polsce było Ministerstwo Sportu i Turystki. Zajęcia dla dzieci odbyły się na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i przygotowane zostały przez pracowników oraz studentów uczelni.

To był dzień pełny sportowych wrażeń:
zespołowej współpracy, zdrowej rywalizacji, kibicowania, motywowania, wielu radości i niewielkiego smutku z przegranych, których było niewiele ale znoszonych honorowo.

Dzieci z naszego przedszkola okazały się bezkonkurencyjne w niejednej konkurencji sportowej. Trud i osiągnięcia wszystkich uczestników olimpiady został nagrodzony medalami oraz upominkami.

Owa Inicjatywa ma na celu promocję sportu i aktywności fizycznej w całej Europie.

Tak radziły sobie starszaki.
Data dodania: 2020-02-12 13:24:48
Data edycji: 2020-02-12 13:33:55