12.05.2020 r.

Szanowni Rodzice,

Ponżej zamieszczamy listy dzieci zakwalifikowanych, z podziałem na oddziały.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 12 do 20 maja br. (do godz. 16.00) potwierdzają wolę zapisu.

Wolę zapisu można potwierdzić:

• elektronicznie w systemie rekrutacyjnym - po zalogowaniu się na konto kandydata, należy ,,kliknąć" przycisk "Potwierdź wolę zapisu w placówce" (instrukcja dla rodziców będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym)

lub

• przesyłając skan/zdjęcie potwierdzenia woli zapisu na adres mailowy przedszkola: p1@edu.um.warszawa.pl

Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga
przesłania na adres mailowy przedszkola skanu/zdjęcia potwierdzenia.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego
jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

03.04.2020 r.

Drodzy Rodzice,

Prosimy o zapoznanie się z poniższym 6 plikiem, stanowiącym  nowym harmonogram rekrtuacji (zmiany dotyczą wyłacznie nazewnictwa dni).

30.03.2020 r.

Drodzy Rodzice,

Prosimy o zapoznanie się z poniższym 5 plikiem, stanowiącym  nowym harmonogram rekrtuacji.

Drodzy Rodzice,

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola można składać do  20 marca. Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  placówki.:      p1@edu.um.warszawa.pl
  2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do skrzynki umieszczonej przy furtce wejściowej do przedszkola (od strony parku) w godz. 09:00-16:00. Przestrzeganie tych godzin umożliwi oddelegowanym pracownikom przedszkola opróżnienie skrzynki.

W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk,  ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego - 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia, placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o ich późniejszym dostarczeniu dokumentów.

Informacje dotyczące rekrutacji dostepne są pod adresem:    Biuro Edukacji

DZIEŃ OTWARTY

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty do Przedszkola nr 1 w dniu 04.03.2020 r. (środa) w godz. 10:00-11:00 lub 16:00-17:00.

Będzie możliwość zwiedzenia przedszkola i poznania oferty edukacyjnej.

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.

Drodzy Rodzice Dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 1

Jeśli są Państwo zainteresowani kontynuacją przez Państwa dziecko wychowania przedszkolnego w naszej placówce koniecznym jest złożenie deklaracji na rok 2020/2021 (załącznik).

Wypełnione i podpisane deklaracje należy złożyć do 27.02.2020 r. do nauczycielek w grupach.

W przypadku nie złożenia deklaracji, dziecko NIE będzie miało zapewnionego miejsca na kolejny rok szkolny.

Drodzy Rodzice,

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych rozpocznie się 3 marca br.
i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego.

Poniżej harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2020/2021, zasady rekrutacji,
kryteria przyjęć oraz kryterium dochodowe

Etap rekrutacji/czynność rodzica

od

do

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

godz. 16.00

Złożenie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego
w kolejnym roku szkolnym.

Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych
w szkołach podstawowych

godz. 13.00

Udostępnienie w systemie rekrutacyjnym oferty przedszkoli i szkół podstawowych.

godz. 20.00

Rejestracja w systemie wniosków
o przyjęcie.

godz. 16.00

Złożenie w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru podpisanego wniosku o przyjęcie oraz dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.

UWAGA

1.     Kopię orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego ze względu na niepełnosprawność, poświadczoną za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata, należy złożyć w każdym przedszkolu i szkole wskazanej na liście preferencji,  w której wybrano oddziały integracyjne.

2.     Kopię decyzji dyrektora szkoły podstawowej o odroczeniu obowiązku szkolnego, poświadczoną za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata,  należy złożyć w przedszkolu/szkole wskazanej na pierwszej pozycji na liście preferencji.

Opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych.

do godz. 16.00

Potwierdzenie woli zapisu dziecka
do przedszkola/szkoły, do której zostało zakwalifikowane.

Opublikowanie list dzieci przyjętych
i nieprzyjętych

Procedura odwoławcza

od 4 maja

W terminie 7 dni od dnia opublikowania list dzieci przyjętych i nieprzyjętych rodzic może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia.

W terminie 7 dni od dnia otrzymania uzasadnienia rodzic może wnieść do dyrektora przedszkola/szkoły odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.

Postępowanie uzupełniające do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych
w szkołach podstawowych

godz. 16.00

Opublikowanie w systemie rekrutacyjnym wykazu wolnych miejsc.

godz. 20.00

Rejestracja w systemie wniosków o przyjęcie.

godz. 15.00

UWAGA

1.     Kopię orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego ze względu na niepełnosprawność, poświadczoną za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata, należy złożyć w każdym przedszkolu  i szkole wskazanej na liście preferencji, w której wybrano oddziały integracyjne.

Opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych.

1 lipca

Potwierdzenie woli zapisu dziecka
do przedszkola/szkoły, do której zostało zakwalifikowane.

2 lipca

Opublikowanie list dzieci przyjętych
i nieprzyjętych.

od 2 lipca

Procedura odwoławcza.

31 sierpnia

Opublikowanie w systemie rekrutacyjnym wykazu wolnych miejsc.

Data dodania: 2017-01-12 21:25:32
Data edycji: 2020-05-18 08:25:39