Domowe warsztaty dla dzieci

Drodzy Rodzice warto z warsztatów skorzystać !.

Od teraz przez dwa miesiące wszyscy mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu szerokiego pakietu korzyści w ramach usługi Empik Premium. Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę: www.empik.com/czas-w-domu. Daje on między innymi 60 dni na odkrywanie tysięcy audiobooków i e-booków oraz dostęp do szerokiej oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go. Pakiet umożliwia także bezpieczną dostawę zamówień za 0 zł złożonych na stronie Empik.com, gdzie można znaleźć setki tysięcy produktów z różnych kategorii, gwarantujących wartościowe spędzanie czasu, korzystanie z kultury oraz nieprzerwaną możliwość poszerzania horyzontów - takich jak książki, muzyka, filmy, gry, zabawki, sprzęt sportowy czy artykuły kreatywne. Zamówienia realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – z preferowaną płatnością online oraz w różnych opcjach dostawy – w tym kurierem i bezkontaktowo do paczko matów.

Prowadzony przez Empik program edukacyjny Przecinek i Kropka oraz Rzecznicy Nauki zapraszają wszystkie dzieci i rodziców na jedyny w swoim rodzaju cykl warsztatów online pod hasłem "W domu jest fajnie, i kropka!". Na warsztatach Rzecznicy Nauki podsuną dzieciom i rodzicom inspiracje do zabawy oraz ciekawych i ważnych rozmów. Młodzi naukowcy ze Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki pokażą, jak przeprowadzić kapitalne eksperymenty naukowe z wykorzystaniem rzeczy, które mamy w domu!

Data dodania: 2020-03-23 12:27:37
Data edycji: 2020-03-23 12:29:32